Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
page
product
product_variation
shop_order
shop_order_refund
shop_order_placehold
Filter by Categories
آرشیو

برند سانیکا

برند سانیکا

مجموعه سانیکا با بهره گیری از استاندارهای جهانی و با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک آلمانی و ایتالیایی محصولاتی با کیفیت جهانی به مشتریان خود ارائه می دهد. این محصول با استفاده از تکنولوژی روز اروپا و طبق استاندارد های بین المللی طراحی و تولید می گردد.
در سال 2015 سانیکا با بهره برداری از بزرگترین خط تولید تمام اتوماتیک رادیاتورهای پنلی دنیا با ظرفیت تولید سالانه پنج میلیون متر در شهر اکیسار ترکیه گردید. صادرات به بیش از 70 کشور دنیا سانیکا را در صدر برندهای قدرتمند دنیا و در لیست 1000 شرکت برتر صادر کننده و 500 شرکت بزرگ صنعتی ترکیه قرار داده است. از جولای 2015 صادرات رادیاتورهای پنلی سانیکا به کشور کانادا آغاز شد که این موفقیت بزرگ تجاری سانیکا را جز اولین برندهای تولید کننده رادیاتور در اروپا قرار داد که محصولات خود را نیز در آمریکا شمالی ارائه می دهد.
از جمله دلایل موفقیت های روز افزون سانیکا در سطح جهانی می توان به ویژگی های متمایز آن در اهمیت دادن به کیفیت محصولات تولیدی ، بکار بردن تکنولوژی روز ، سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه محصولات و تلاش روز افزون در کسب و حفظ رضایت مشتریان اشاره کرد.
باورداشتن سانیکا به اینکه تولید آسانترین مرحله از فرآیند ارائه محصول و فروش و جلب رضایت مشتریان دشوارترین آن می باشند. منجر به تمرکز هر چه بیشتر بر برآورده کردن خواسته ها و نیازهای مشتریان ، بکار بردن تکنولوژی و دانش روز در طراحی محصولات و استفاده از ماشین آلات مدرن و مواد اولیه با کیفیت در تولید گردید.
از سال 2016 گروه تولیدی و صنعتی تاش رادیاتور به عنوان واحد تولیدی این محصولات در کشور ایران شروع بکار کرده و با ظرفیت تولید سالیانه 900.000 متر مربع محصولات سانیکا را تحت همان استاندارهای بین المللی تولید و عرضه می نماید. که در راستای تحقق تولید ملی به عنوان واحد نمونه نانو مقیاس نوع محصولات گردیده است.
رادياتورهاي پنلي
. تمامی رادیاتور های تولیدی دارای ۱۲ سال گارانتی در مقابل پوسیدگی می باشد.
. تمامی رادیاتور های پنلی تحت استاندارد کیفی 442 EN اروپا تولید می شوند.
. ورقهای به کار رفته در رادیاتورهای از جنس فولاد آلياژي 12ST تحت استانداردDC01 EN 10130 می باشند.
. قرار گرفتن دقیق پره های کروکیتی شکل کانوکتور در مراکز کانال های آب رو پنل، بالاترین راندمان حرارتی را ممکن ساخته است.
. تمامی رادیاتورهای سانیکا با استفاده از ماشین آلات اتوماتیک تحت فشار 13 بار تست می شوند.
. سطح رادیاتورهای سانیکا قبل از مرحله آستر و رنگ آمیزی ، جهت بالابردن کیفیت رنگ سطوح، در طی 3 فرآیند مختلف توسط مواد شیمیایی نانو تکنولوژی تولید شده شرکت Sur Tec آلمان، چربی زدایی و تمیز می شوند.
. جهت افزایش عمر مفید و بالابردن کیفیت رنگ ، تمامی سطوح رادیاتورهای سانیکا قبل از رنگ شدن در رنگ آستر اپوکسی فرو می روند و سپس با رنگ اپوکسی پلی استر 9016 RAL به روش الکترو استاتیکی با تجهیزات تمام اتوماتیک پوشش داده می شوند.
. تست کیفیت دوام رادیاتورهای سانیکا تحت استاندارد 442 EN و با استفاده از تست فشار هیدرو استاتیکی بر روی رادیاتور انجام می شود.
. تست کیفیت رنگ رادیاتورهای سانیکا 442 EN و با استفاده از متد های Salt Spray ، Cross Cut ، Impact test انجام می گیرد.
. قابلیت باز شدن قاب های بغل و توری روی رادیاتور، امکان تمیز کردن رادیاتور سانیکا را در فواصل مورد نیاز به راحتی فراهم می کند.
. سفارش رنگ های مورد درخواست در مقیاس پروژه و قابلیت تولید محصولات در ارتفاع های: 300, 400, 500, 600,550 ,750 ,900 ميليمتر و طول 400 تا 3000 ميليمتر امکان پذیر میباشد.

مقالات مرتبط...