Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
page
product
product_variation
shop_order
shop_order_refund
shop_order_placehold
Filter by Categories
آرشیو

گواهینامه ها

گواهینامه ها و افتخارات

تاش، گرمای زندگی

کیفیت محصولات مجموعه تاش رادیاتور


گروه تولیدی صنعتی تاش رادیاتور اولین شرکتی است که رادیاتورهایش مجهز به فن آوری نانو سرامیک بوده و برای اولین بار از ریاست جمهوری به عنوان دارنده گواهینامه نانو مقیاس درخاورمیانه شناخته شده و دارا می باشد.
این تکنولوژی قبلا از شرکت آلمانی تهیه می شده ولی در جهت نیل به خودکفائی توسط یک شرکت دانش بنیان ایرانی در حال تولید و عرضه می باشد.
استفاده از تکنولوژی آستر نیز یکی دیگر از امتیازات رادیاتور های پنلی گروه تاش رادیاتور و برندهای مرتبط می باشد که در جهت جلوگیری از خورندگی و افزایش طول عمر رادیاتور پنلی مورد اسفاده قرار می گیرد.
از دیگر امیتازات منحصر بفرد محصولات تاش رادیاتور رعایت حقوق مصرف کننده در مقاطع مختلف تولید وارائه به بازارمی باشد.
تست و آزمایش براساس استاندارد های بین المللی DIN EN 442 و استاندارد ملی ISIRITC86 از دیگر افتخارات این مجموعه می باشد.
کنترل کیفیت مداوم و پیوسته با استفاده از تجهیزات مدرن آزمایشگاهی از دیگر امتیازات این گروه صنعتی می باشد.
استفاده از ماشین های تمام اتوماتیک و صنعتی ساخت کشورهای اروپائی از جمله آلمان و ایتالیا در تولید محصولات با کیفیت یکی دیگر از امتیازات این گروه صنعتی می باشد.
استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تحت استانداردهای اروپائی وملی این گروه را در نیل به اهداف بلند مدت خود مصر دانسته است.
کلیه پرسنل کیفی و تولیدی این گروه صنعتی در رسیدن به اهداف کیفی، تحت نظر متخصصین اروپائی مرتبط با این تکنولوژی آموزش دیده تا محصولی بدون عیب و نقص تولید گردد.
از دیگر افتخارات این گروه دریافت گواهینامه های بین المللی کیفیت از جمله ISO9001-ISO14001-ISO450001- 10002,10004 اشاره کرد.
برنامه ریزی و نمونه برداری نمونه محصولات در دریافت گواهینامه GOST31311 روسیه از دیگر فعالیت های این واحد صنعتی می باشد که بزودی محقق و جهت صادرات کالا دریافت خواهد شد .
تمام استانداردهای دریافت شده در طی فرآیند زمانی برای چندمین بار تمدید و به روز رسانی می گردد تا بتوان به اهداف کیفی طولانی مدت ارتقاء بخشید.
دریافت لوح تقدیر بعنوان صد برند برتر کشور از دیگر افتخارات این مجموعه تولیدی صنعتی در نیل به کیفیت ممتاز کشوری می باشد.