Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
page
product
product_variation
shop_order
shop_order_refund
shop_order_placehold
Filter by Categories

درباره-ما-4

تاش، گرمای زندگی

معرفی شرکت تاش

تاش: گروه تولیدی صنعتی رادیاتور تاش در سال ۱۳۹۴در زمینی به مساحت ۳۲۰۰۰متر مربع با سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز به کار کرد. رادیاتور تاش با بهره گیری از استانداردهای جهانی و همچنین تکنولوژی روز در کشورهای آلمان، ایتالیا و با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و نیروی انسانی متخصص و با انگیزه، محصولات با کیفیتی را به مشتریان داخلی و خارجی ارائه می دهد. تاش توانسته است با مدیریت مبتنی بر خرد جمعی، کار تیمی و تعهد به مسئولیت های اجتماعی و اعتماد به نیروی کار دانش بنیان موفق باشد.
سانیکا : سانیکا در سال ۲۰۰۳ بزرگترین خط تولید رادیاتور پانلی تمام اتوماتیک جهان را با ظرفیت تولید سالانه پنج میلیون متر در شهر آکیسار ترکیه و با ظرفیت تولید بالا در سایر صنایع خود راه اندازی کرد: ۵۰۰۰۰۰ وان حمام، ۲۵۰۰۰۰ کابین دوش، ۵۰۰۰۰۰ مخزن داخل دیوار حمام، ۲۵۰۰۰۰ تن لوله های تاسیساتی جزو برترین شرکت های تولیدی صنعتی جهان بودند.
بلوراد : سانیکا در سال ۲۰۰۳ بزرگترین خط تولید رادیاتور پانلی تمام اتوماتیک جهان را با ظرفیت تولید سالانه پنج میلیون متر در شهر آکیسار ترکیه و با ظرفیت تولید بالا در سایر صنایع خود راه اندازی کرد: ۵۰۰۰۰۰ وان حمام، ۲۵۰۰۰۰ کابین دوش، ۵۰۰۰۰۰مخزن داخل دیوار حمام، ۲۵۰۰۰۰ تن لوله های تاسیساتی جزو برترین شرکت های تولیدی صنعتی جهان بودند.

تاش، گرمای زندگی

ماموریت تاش

تاش، گرمای زندگی

ارزش های تاش

خط مشی تاش

رعایت ملاحظات زیست محیطی و پیشگیری از آلودگی در کلیه فعالیت های جاری و برنامه های آتی سازمان

حفظ و ارتقای کیفیت، سلامت و ایمنی محصولات این شرکت با اطمینان از انطباق با استانداردها و الزامات روز دنیا

حفظ و ارتقای سطح آگاهی، دانش و رضایت کارکنان با این باور که آنها در بهبود عملکرد سازمان نقش اساسی دارند

بازدید از کارخانه

اگر قصد بازدید از کارخانه را دارید، لطفا فرم را پر کنید.